Can Ve Mal Güvenliği İçin Araç Takip Sistemi Gerekli

Can Ve Mal Güvenliği İçin Araç Takip Sistemi Gerekli

Araç Takip Sistemi İle Şirketinizi Daha da Büyütün

GPS entegrasyon cihazları sizlere ileri teknolojili çözümler sunarken, hizmetleriyle firmaların filo güvenliliğini yükseltiyor ve tüm işlemlerini maksimum müşteri memnuniyetiyle sonlandırıyor. Bilgi çağının getirisi çözümler sunan ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik inovatif danışmanlık esaslarına dayanan GPS paketlerini mutlaka siz de incelemelisiniz. Tüm bu konularda bilgi almak isterseniz internet sayfalarındaki ilgili firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi İle Yüksek Kazanımlar

GPS'li cihaz kullanımı sayesinde;

  • Fazladan yakıt tüketimini ve ayrıca yakıt + araç çalınmalarını engelleyebilirsiniz.
  • Mesai saatleri içinde personelinizi adım adım takip edebilirsiniz.
  • Personeliniz işe hangi zaman diliminde başlamış, hangi lokasyonu kullanmış, ürün teslimatı saat kaçta - nereye yapılmış gibi tüm bu iş detaylarını anı anına ve sonrasında görebilirsiniz.
  • Araç takip sistemleri sayesinde çalışanların performansını ölçebilir ve çürük elmaları ayıklayabilirsiniz.

Filo ve araç takip sistemleri; sahada araç kullanımı ile hizmet sunan tüm firmaların büyük sıkıntısı olan parkur yönetimi çıkmazına çözüm getiriyor. Motor/araç/filo takip sistemleri sayesinde; mesai saatlerini en iyi şekilde hesaplayabilir, fazla ya da eksik mesai yapanları görebilir yanı sıra kötü kullanımlara bağlı araç tahribatını önleyebilirsiniz.