Dünya Markası Pinpon Topları

Dünya Markası Pinpon Topları

Beyaz veya turuncu renkte olan pinpon toplarının ana malzemesi selüloit adı verilen bir malzemeden üretilir, piyasaya ilk çıktığı yıllarda 38 mm olarak üretilen toplar uzun yıllar boyunca bu boyutta kullanıldıktan sonra 40 mm olarak üretilmeye başlamıştır. Servislerin karşılanmasını kolaylaştıran bu sistem, topun hızını ve dönmeyi azaltmıştır.

Dünya Markası Pinpon Toplarının Markaları

Genellikle yeşil bir masa tenisi üzerinde kullanılan pinpon topları, tam olarak ortadan ikiye bölünen bu masalar vasıtasıyla aşırtılır. Piyasa bulunan dünya markası birçok pinpon topu vardır. Bunlardan bazıları DHS, ltis, Delta, Andro, Cornilleau, Avessa, Butterfly ve Busso’dur. Amatörler, orta ve profesyonel seviyedeki kullanıcılar birbirinden nitelikli ve uzun ömürlü olan pinpon toplarını satın alarak masa tenisini amatör veya profesyonel olarak oynayabilir.

Dünya Markası Pinpon Topları Nereden Alınır?

Dünya markası pinpon toplarına online mağazalardan ulaşılabilir. Farklı markalar arasında inceleme yapabileceğiniz online mağazalarda dilediğiniz ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 3 farklı seviyede bulunan masa tenisi toplarında 1 yıldızlı toplar başlangıç seviyesindeki oyuncular, 2 yıldızlı toplar orta seviyedeki oyunlar, 3 yıldızlı toplar ise profesyonel seviyedeki oyuncular içindir.

Masa Tenisini Kimler Oynayabilir?

Masa tenisi her yaştan bireyin oynayabileceği bir spordur. Üçlüden yüzlüye kadar farklı şekillerde üretimi gerçekleştirilen pinpon topları son derece hafiftir. Masa tenisi oyununda eğlenceli vakitler geçirmek isteyenler için amatör, orta ve profesyonel derecedeki oyun seçenekleri ile oyun oynayabilirler. Ürün özelliklerine ve markaya göre değişkenlik gösteren pinpon topları fiyatlarına online mağazalardan ulaşabilir ve alışverişinizi tamamlayarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun pinpon toplarınızın tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Günün her saati alışveriş yapabileceğiniz online mağazalarda en kaliteli pinpon toplarına rekabetçi fiyatlarla ulaşmanız mümkündür.