İç Ve Dış Mekan Totem Ekran Çeşitleri

İç Ve Dış Mekan Totem Ekran Çeşitleri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de reklam sektöründeki değişim baş döndürmeye devam ediyor. Son yıllarda yaygın bir reklam ve bilgilendirme aracı olarak kullanılan totemler firmaların ve kamu kurumlarının tercih ettiği bir dijital bilgilendirme sistemi olarak dikkat çekiyor. Totem ekranlar aynı anda farklı içerikleri yayınlayabilen, içeriğin hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşmasını sağlayan ekranlardır. Farklı modelleri bulunan totemler hakkında detaylı bilgi almak, içeriklerinizi totem ekranlarda yayınlamak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Totem Ekran Nedir?

Totem ekranlar, dış ve iç mekanlarda tanıtım ve bilgilendirme amacı ile kullanılan dijital özellikli ekranlardır. Bu ekranlar özellikle firma reklamlarında, tiyatro, sinema, konser, fuar vb. organizasyonların kamuoyuna duyurulmasında, kampanya ve ürün tanıtımında, kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen hizmetlerin halka ulaşmasını sağlamada tercih edilir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilir özellikte olması açık alanlar kadar kapalı alanlarda da bu sistemin kullanılmasında etkili olmakta. Sistem kurulumu son derece kolay ve zahmetsiz olup sistem kurulum fiyatları da makuldür.

İç Ve Dış Mekanda Kullanılan Totem Modelleri


Totem ekranlar iç ve dış mekan totemler olarak iki başlık altında toplanır. Açık alanlarda olduğu gibi kapalı alanlarda da bu ekranların temel işlevi reklam, tanıtım ve bilgilendirme yapmak, yayınlanan içeriğin hedef kitleye en kısa sürede ulaşmasını sağlamaktır. Sabit totemlerin yanı sıra tekerlekli hareketli totemler de bulunmaktadır. Tekerlekli totemler hareket özgürlüğü sağladığı için ekranın insan sirkülasyonuna göre farklı noktalara taşınmasını sağlar. Dış ekran için üretilen totemler hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Boyutları farklı olmakla beraber totemlerin bir çoğu çift taraflı kullanılabilir. Siz de ürünlerinizi ve sunmuş olduğunuz hizmetleri kamuoyuna tanıtmak istiyorsanız dijital içeriklerinizi iç ve dış mekan totemlerle yayınlayabilir, hedef kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.