İstanbul Araç Kiralama

 İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Türkiye’nin en büyük kenti olmakla birlikte birçok güzel ve tarihsel semti içinde bulundurur. Özellikle şehirde gezilecek ve görülecek çok yer vardır. Buna istinaden bireysel, kurumsal veya iş seyahatlerinde İstanbul araç kiralama hizmetleri sağlanır. Bununla birlikte araç kiralama, şoförlü araç kiralama gibi hizmetler alınabilir. Ayrıca transfer ve VIP hizmetler de firmalar tarafından karşılanır. Diğer hizmetler şu şekildedir; İstanbul araç kiralama, havalimanı transfer. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Filo Kiralama

Ülkemizde filo kiralama hizmeti, bir operasyonel kiralama şeklidir. Bununla birlikte kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak araçları satın alınmadan, uzun süreli kiralamasına filo kiralama denir. Filo kiralama genellikle iş dünyasında, kurumsal ve bireysel olarak en çok tercih edilen araç kiralama yöntemidir. Bu kiralama işleminde genellikle firma ihtiyacı olan araçları kişiler ile anlaşarak ihtiyaca uygun belirler. Şehirlerimiz gibi ülkemizin en özel ve renkli şehirlerinden biridir. Özellikle bu şehirde gezilecek ve görülecek birçok yerin olması ulaşımın hızlanmasını sağlamıştır.

Aylık Araç Kiralama


Günümüzde araç kiralama maliyet açısından en çok tercih edilen kiralama çeşitlerindendir. Aynı zamanda aylık araç kiralama seçeneğinde minimum 30 güne kadar araç kiralanabilir. Aylık araç kiralama avantajlarından biri günlük araç kiralamadan daha düşük maliyet olması ve giderlerin olmamasıdır. Bununla birlikte aylık araç kiralarken model ve marka seçenekleri firmalara veya kişilere göre belirlenir.