Bakalit Düğme Hangi Özelliklere Sahiptir?

Bakalit Düğme Hangi Özelliklere Sahiptir?

Düğmelerde doğal bir görünüm yakalamak isteyenler bakalit düğmeleri tercih ediyor. Doğanın bir armağanı olan bu düğmeler, alacalı bir formda veya düz renk formatında karşımıza çıkıyor. Oldukça estetik bir görünüme sahip olan bakalit düğmeler, görüntü bakımından boynuz ve korozo düğmeler ile benzerlik gösteriyor. Mükemmel bir doku hissiyatına sahip olan bakalit düğme seçenekleri, korozo ve boynuz düğmeleri çok iyi bir şekilde taklit eder. Fiyat bakımından da daha avantajlı olan bu düğmeler, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Bakalit Düğme Urea Düğme Olarak da Bilinir

Sektörde urea düğme olarak da bilinen bakalit düğmelerin içeriği doğal malzemelerdir. Yüksek kaliteli düğmeler sınıfında bulunan bakalit düğme seçenekleri bu yönüyle avantajlıdır. Siz de bakalit düğme seçeneklerine kolayca sahip olmak için internet üzerinden toptan satış yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Bu firmalar, işlemlerinizi kısa süre içerisinde tamamlamanıza olanak sağlar. Üstelik numune talebinde bulunarak istediğiniz düğmenin kapınıza kadar ücretsiz bir şekilde gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bakalit Düğme Farklı Boyutlarda Üretilebilir mi?


Genellikle eski tip kıyafetler ile kullanılan bu düğme çeşidi, vintage denince akla ilk gelen düğmeler arasındadır. Üzerine eskitme yapılabilen bu düğmeler, özellikle keten menşeli giysiler ile mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Üzerine lazer ile uygulama da yapılabilen bakalit düğme seçenekleri, doğal renginden daha açık tonda bir görünüm sergiler. Doğanın düğme sektörüne bir armağanı olan bakalit düğmeler giysilere değer katar. Siz de bu düğme çeşitlerini tercih ederek giysilere bambaşka bir hava katabilirsiniz.