Bina Tadilat

Bina Tadilat

Ruhsat Gerektirmeyen Tadilat Hizmetlerimiz

Bina tadilat işlemleri binada yapılacak A’dan Z’ye tüm yenileme tamir tadilat işlemlerini kapsamaktadır. Bu kapsamlar ruhsata tabi olan ve ruhsat dışı olan tadilat işlemleri olarak ikiye ayrılmaktadır. En uygun fiyatlandırmalarla yapılacak olan tadilat işlemlerinizde farklı alternatifler için adresini inceleyebilirsiniz. Yönetmelik tarafından belirtilen ruhsata tabi ve ruhsat dışı işlemler firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Binanın A'dan Z'ye tüm tadilat işlemlerini yapan firmamız malzeme konusunda da işçilik konusunda da garanti sunmaktadır.

Ruhsat Gerektiren Tadilat İşlemleri

Bina tadilat işlemlerinde taşıyıcıya müdahale yok ise ve statik yükünün değiştirilmesi gibi bir durum yok ise aynı zamanda binanın görünümü değiştirmiyor ise ruhsata gereksinim olmamaktadır. Bu kapsamda değerlendirilen işlemler zemin kaplamalarının değiştirilmesi, dış cephe yalıtımının yapılması, zemin yalıtımları, çatı yalıtımının yapılması, kiremit aktarımı, çatı tadilatı, tesisat tadilatı, cam balkon, pencere değişimi, kapı değişimi gibi işlemlerde ruhsat istenmemektedir. Firmamız profesyonel ekipleri tarafından cephe kaplama çatı kaplama zemin kaplama dekorasyon işlemleri gibi birçok işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Müşteri taleplerine göre farklı restorasyon ve tadilat hizmetleri ile firmamız en uygun çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Ruhsat gerektiren tadilat işlemleri taşıyıcıların müdahale ile değiştirilmesi statik yüklerin değiştirilmesi gibi işlemlerle beraber bina görünümünün ciddi manada değiştirilmesi gibi işlemlerdir. Bu işlemler kapsamında değerlendirilecek olan faaliyetlerden;

  • Daire birleştirme işlemleri
  • Bina giriş kapılarının ortak bir alana taşınması
  • Bina dışındaki pergola ve benzeri çıkıntıların duvar ile örülerek eve katılması
  • Binadan çıkıntı durumunda bulunan balkon teras ve benzeri alanların duvar ile örülerek eve katılması

Bu işlemler dışında bağımsız alanların duvarlarının kaldırılarak iki alanın birleştirilmesi gibi bina tadilat işlemleri ruhsata tabi değildir. Firmamız tüm tadilat işlemleri de çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.