Paspas Modelleri

Paspas Modelleri

Geleneksel, ergonomik ve özel tasarım paspas modelleri ile iş yerleriniz şıklık kazansın. Tasarımımı nasıl yapacağım demeyin. Canlı tasarım araçları sayesinde firma tarafından iş yerinize uygun tasarım bizzat iş yeri ortamınızda sizlere gösterilmektedir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Temizlik Süreci Azalmış Oluyor

İşletmeler açısından temizlik oldukça önemlidir. Hele ki otel, restoran gibi iş yerlerinde hijyenin üst safhada tutulması ve hiç ödün verilmemesi gerekir. Bu paspaslar tüm kiri toplayıp nem çektikleri için diğer açık alanlar da kirlenmez. İşletmeler ciddi temizlik masrafı yapmaktan kurtulur ve çalışan temizlik personelin de iş yükü hafifler. Ayrıca bu paspasların temizliği yine Lindström firması tarafından yapılmaktadır. Firmanıza gelen ürünlerin kirlenmesi halinde tekrar iletişime geçerek yeni bir paspas talep edebilirsiniz. Bu noktada firma eskisini temizlenmek üzere götürürken, mağduriyet yaşamamanız adına yeni bir tanesini bırakıp gidecektir.

En Ağır Kirlerden Dahi Kurtulun


Belli başlı ilgili firmalar tarafından sunulan paspas kiralama hizmeti ile en ağır kirlerden dahi kurtulmak mümkündür. Hijyenden ödün vermeyenlere, temiz bir işletme isteyenlere, aynı zamanda görsel anlamda müşterilerini mutlu etmek isteyenlere yönelik olarak hazırlanan modeller göz dolduruyor. En modern modellerden beğendiğinizi sipariş edebilir, özel bir tasarım istiyorsanız tasarım ekibi ile irtibat kurabilirsiniz.