PR ajansını nasıl seçmeliyiz

PR ajansını nasıl seçmeliyiz

PR ajansını nasıl seçmeliyiz

Doğru hedef kitleye doğru mesajlar ve doğru kanallarla erişebilmek için bir PR ajansı seçme kararı alacaksınız. Ancak hangi ajansın size uygun olacağını bilemiyorsunuz.

Öncelikle şirketinizin iletişim anlamında hedeflerini net olarak belirlemeniz gerekir. Açıkça tanımlanmış bir hedefe sahip olmak doğru yetenekleri ve uzmanlıkları olan ajansları bulmak için aramanızı daraltmanıza yardımcı olur. Ajansın büyük olması, mutlaka daha iyi olduğu anlamına gelmez. Büyük firmalar, fazla insan gücü ve kaynağa sahip olabilir ancak butik PR ajansları değişen eğilimleri yakalamak konusunda daha hızlı ve odaklıdırlar. Çevik ve esnek bir ekiple markanız için daha doğru aksiyon alır ve hamle yapabilirsiniz.

Çalıştığı markalarla beraber büyüyüp gelişen yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations – TimePR’a göre; “İş iletişimden, iletişim gelişimden geçiyor…”

Listen, Create, Tell… anlayışıyla 2007 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TimePR, kurumsal markaların stratejik iletişim yönetimini üstleniyor. Ulusal ve uluslararası kurumlar ile ortak başarı öyküleri yazan TimePR, uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. TimePR, Türkiye’de dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.

İşini tutkuyla yapan bir ekiple çalışan TimePR, kendini bilgi işçilerinden oluşan bir beyin takımı olarak tanımlıyor. Ekibin tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Çok daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.