Stratejik İletişim İhtiyaçlarına Yönelik Çözümler

Stratejik İletişim İhtiyaçlarına Yönelik Çözümler

Stratejik İletişim İhtiyaçlarına Yönelik Çözümler

Listen, Create, Tell… Sloganıyla 2007 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations – TimePR, tüm projelerini bu felsefe ile hayata geçiriyor. Birçok kurum ve marka ile ortak başarı öyküleri yazan TimePR, uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin stratejik iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. TimePR bugün Türkiye'de dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.
İşe markaları dinleyerek başlayan TimePR, ardından her markanın hikâyesini yazıyor. Kurumların anlattıklarını stratejik süzgeçten geçirerek yeniden kurguluyor. İletişim için ihtiyaç duyulan yaratıcı mesaj ve bilgiyi üretiyor. Akabinde iletişim kanalları üzerinden bu hikâyeleri anlatıyor.
Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Etkili iletişimin, Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürler, CEO'lar ya da liderler için büyük önem taşıdığının bilincinde olan TimePR, bir liderin iyi iletişimci olması gerektiği inancıyla kurum sözcülerine Stratejik Lider İletişimi desteği de sunuyor.
Çünkü çalıştığı markalarla beraber büyüyüp gelişen TimePR'a göre; “İş iletişimden, iletişim gelişimden geçiyor…”