Marmaris Tekne Turları

Marmaris Tekne Turları

Marmaris tatilinde tatilcilerin yapabileceği aktivitelerden birisi de tekne turudur, Marmaris tekne turları sahil boyunca çevredeki ada ve koylara ziyaret düzenlemektedir. Bu ziyaretler ile zaman zaman karayolunun uzanamadığı koylarda denize girme imkânı ve koylardaki mağaraları keşfetme imkânı bulunmaktadır. Bu tekne turları ile doğal güzelliklerin yanında tarihi kalıntılar da ziyaret edilebilmektedir.

Marmaris Tekne Turu Güzergahları

Marmaris tekne turları firmalara ve tur seçeneklerine göre değişiklik göstermektedirler. En popüler olanları Dalyan, Kleopatra Adası, Hisarönü Körfezi, Ege Adaları, Gökova Körfezi oluşturmaktadır. Her şey dahil Marmaris turları ise Cennet Adası, Balık Çiftliği Koyu, Fosforlu Mağara, Akvaryum Koyu, Yeşil Deniz Koyu, Kumlubük Plajı rotasını izlemektedir. Bu güzergâhta devam ederken hava şartlarına bağlı olarak ilk üç durakta fotoğraf ve kalan duraklarda yüzme molası verilmektedir. Bu turlar için tatilcilere güneş kremi, havlu ve mayo getirilmesi tavsiye edilmektedir. Genellikle sabah 08.30 ile 10.00 saatleri arasında başlayan tur akşam 17.00-18.00 arasında tamamlanarak Marmaris limanına dönülmektedir.

Marmaris Tekne Turu Fiyatları

Marmaris tekne turları fiyatları turun özelliklerine ve teknenin türüne göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Teknenin kapasitesine göre değişen turlara internet üzerinden rezervasyon aracılığı ile ulaşım mümkündür. Her şey dahil Marmaris tekne turu fiyatı 90 ile 100 Türk lirası arasında değişmektedir. Ödenen bedele karşılık Türkçe rehberlik hizmeti, tüm sigortalar, otel transferi, öğle yemeği ve alkolsüz içecekler dahil edilmektedir. 0-6 yaş arası için genellikle ücretsiz olan turlar 7-12 yaş arası için ise %50 indirimli şekilde sunulmaktadır. Turlarda sınırsız alkol ve sınırsız meşrubat paketleri farklı fiyatlandırılmaktadır. Sınırsız alkol konseptinde yerli içkiler sınırsızdır. Tekne turları ile ilgili rezervasyon, güzergâh bilgileri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online siteleri ziyaret edebilirsiniz.