Farmasiye Üye Olmak Ücretli mi?

Farmasiye Üye Olmak Ücretli mi?

Sermayesiz bir şekilde iş hayatına atılmak isteyenler Farmasi’yi tercih ediyor, benzersiz fırsatlarla 18 yaşından büyük herkes için bir iş kapısı oluşturan Farmasi, bir Türk markası olduğu için de ayrıca güven veriyor. Ek gelir elde etmek isteyenler veya esas işi olarak kozmetik sektöründe bulunmak isteyenler bu markaya güveniyor ve üyelik için gerekli şartların araştırmasına koyuluyor. Sitenin resmi web sayfasında üyelik için 5 lira gibi temsili bir rakam alınırken günümüzde sponsorlu firmalar sayesinde bu ücretin ödenmesi de tarihe karışıyor. Sponsorlu firmalar vasıtasıyla üye olanlar, 5 lirayı dahi ödemeden işlemlerine başlayabiliyor.

Üyelik Hakkında Merak Ettikleriniz Yanıtlansın

Farmasi’ye üye olurken, şirketin resmi web sitesinde bir sponsorlu kodu vermeniz gereklidir. Bu, her yeni üye adayı için zorunludur. Sponsor kodunuzu kendiniz belirleyebileceğiniz gibi sistemin otomatik olarak sponsor atamasını da tercih edebilirsiniz. Sponsor, ilerideki satışlar üzerinde etkili olacağı için tercihlerinizi önemli değerlendirmelerden sonra yapabilirsiniz. Türkiye’nin en güçlü kozmetik markalarından biri olan farmasiye üye olmak için tek yapmanız gereken internet sayfaları üzerindeki ilgili online sponsor siteleri ziyaret ederek üyelik kaydınızı tamamlamak olacak.

Yeni Üyelere Özel Avantajlar

Farmasi’nin kazananlar kulübüne katıldığınızda yeni üyelere özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. İndirimli tanışma paketleri sayesinde satışını yapmak istediğiniz ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür. Sipariş ettiğiniz ürünler 7 iş günü içerisinde alışveriş esnasında belirttiğiniz teslimat adresine iletilir. Siz de sisteme üye olarak Farmasi danışmanı olabilir, kendi ekibinizi kurabilir ve ekibinizin yaptığı satışlar üzerinden prim dahi alabilirsiniz. Kendi işinin patronu olmak isteyen herkese sınırsız bir sektörün kapılarını açan Farmasi, bu özelliği ile hem kendiniz için bir gelir kaynağı elde etmenizi hem de ekibiniz için istihdam oluşturmanızı sağlar.